«Я піду в далекі гори…»

http://jerait.com

Центр журналістської солідарності організував для медійників, які через війну знайшли прихисток в Івано-Франківську, мандрівку на Вовчинецькі гори. Таку вилазку вихідного дня зініціював заслужений журналіст України Володимир Безгачнюк.

Загалом мандрівники-початківці здолали майже 17 кілометрів! Вони побували не тільки на Вовчинецьких горах, але й у Козаковій долині та печерах у Скельному монастирі, урочищі Стінка, на хуторі Березівка. Такий маршрут для колег, які пішки мандрували пагорбами вперше, був дещо складним, але вони справилися. Втому компенсували чудові краєвиди й емоції від побаченого.

Ось як відгукується про похід Анастасія Полєшко із Запоріжжя: 

- Після нашої чудової подорожі я зрозуміла одне: Вовчинецькі гори – не тільки знахідка для поціновувачів активного відпочинку на природі, а й гарна можливість познайомитися ближче й здружитись. Адже саме ця подорож, яку організував Центр журналістської солідарності, неабияк згуртувала журналістів із різних куточків країни! Хоча ми й приїхали до Івано-Франківська зовсім не як туристи чи у робочих справах. Усіх нас змусила осісти тут війна. Це був ніби ковток свіжого повітря, на який ми так чекали і сподівалися! Тож, завдячуючи нашому прекрасному гіду, як ми його прозвали групою, – українському Роберту де Ніро - Володимиру Безгачнюку, – ми здолали шлях до самих печер у скельних «стінах», які подекуди досягають висоти з п’ятиповерховий будинок.

Дуже приємно, що івано-франківські медійники приділяють нам так  багато уваги, піклуються про нас, організують цікаві різноманітні заходи.

http://jerait.com