«Від Вас і справді сяйво золоте….»

http://jerait.com

Сьогодні відзначає свій молодий вік, 91 рік, визначна особистість запорізької журналістики, її Золоте перо і Золотий фонд, наша всіма шанована колега Майя Костянтинівна Мурзіна.

В її очах – завжди світло добра, її душа відкрита до людей, її слова йдуть від серця. Всі, хто за довгі роки її безкорисливого і відданого служіння журналістиці, потрапив в орбіту її таланту і людяності, залишаються там назавжди. Недарма ж говорять, що, спілкуючись з неординарними особистостями, ми самі стаємо кращими. Це – про нашу журналістську «маму», нашу Майю Костянтинівну.

Багато років свого життя віддала вона рідній «Індустріальці». Саме тут, в газеті «Индустриальное Запорожье» розквітла її журналістська творчість, були написані кращі статті і кращі нариси, а земні орбіти запорізьких трудівників, завдяки невгамовній Майї Костянтинівні Мурзіній надовго пересіклися з орбітами космічними. Це вона відкрила запоріжцям, образно кажучи, шлях до зірок. Всі і досі добре пам’ятають поїздки наших делегацій в гості до космонавтів в Зоряне містечко, дружбу і змагання героїв земних – хліборобів і героїв космічних, їх зустрічі на нашій славній козацькій землі. 

Це Мурзіна поставила «на крило» сотні молодих журналістів, більшість з них стали майстрами пера і слова, залишись вірними своїй професії на все життя. Вони не тільки збагатили своєю творчістю нашу журналістську ниву, а й залишили, як і сама Майя Костянтинівна, добрий і вічний слід в душах людей, наших земляків, сприяли словом і ділом розбудові рідного краю, утвердженню добра ч справедливості.

Це Майя Мурзіна, двадцять років поспіль працюючи  відповідальним секретарем, підняла реноме Запорізької обласної організації, яка тепер вже десять років поспіль є однією з найкращих в Україні. І нині Майя Костянтинівна продовжує опікуватись ветеранами журналістики, працює в секретаріаті НСЖУ. Зустрічі, екскурсії, виїзди на природу, культпоходи і творчі конкурси – наші ветерани під її опікою живуть активним і наповненим творчим життям.

Про її талант до журналістики, до життя можна говорити безкінечно. Але головний талант нашої Майї Костянтинівни Мурзіної – любов до людей, безкінечна доброта, тепло і світло, які вона завжди випромінює. «Від вас і справді сяйво золоте», дорога наша колего! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого поважного дня народження з побажаннями добра і здоров’я, сонечка в душі і в вашій оселі! 

Пишаємося вами, любимо вас!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com