Нова пісня Анатолія Сердюка «Котигорошко»

http://jerait.com

Після успішної співпраці з ветераном запорізької журналістики Жаном Кучмієм, яка втілилась у ліричну пісню «Це моя Україна», відомий композитор, член НСЖУ Анатолій Сердюк випустив новий твір – пісню «Котигорошко» на тему російсько-української війни. Вона написана в гумористичному стилі від імені героя української народної казки. Кілька років тому пісняр поклав на музику вірш Віри Коваль, а харківський аранжувальник Валентин Іванов зробив музичний супровід. Вокальні партії Анатолій записував уже після вторгнення РФ – під виття сирен і звуки артилерійської кононади. Актуальний відеоряд, у якому наші збройні сили нищать ворога, наочно передає переможний настрій твору.

Задум пісні композитор пояснює так: «За основу ми з поетесою взяли казковий сюжет і вжили його як алегорію з проєкцією на сучасну війну. Пісня вийшла начебто дитяча – за змістом, за мелодією, за аранжуванням, у якому вжито гумористичні звуки тромбону і ксилофону, – але дорослі розуміють, що це твір про нашу перемогу в нинішній війні. Тут явно видно паралелі: ніхто не вірив, що малий Котигорошко здолає Змія, так само мало хто з сторонніх спостерігачів вірив, що Україна переможе величезну імперію... Але сьогодні вже весь світ бачить, як Україна нищить московських зайд – так само, як Котигорошко переборов Змія! Український фольклор з глибини віків допомагає українській нації долати ворога". 

Відеокліп розміщено на особистій сторінці Анатолія Сердюка в ЮТУБ, пісня набуває популярності і має всі підстави стати шлягером.

Дивіться кліп за посиланням.   

http://jerait.com