Запорізькі митці - військовим

http://jerait.com

Сьогодні в Запоріжжі байдужих людей не має. Так запорізькі художники, майстри об'єднання «Колорит», фотохудожники, музиканти Запорізької філармонії об'єдналися і створили великий мистецький арт-простір в клубі фотохудожників. Мета - зібрати гроші від продажу робіт та майстер - класів на потреби поранених бійців, які зараз перебувають у запорізькому військовому шпиталі. Що цікаво, багато робіт, які сьогодні представлені в клубі, створені за останні місяці...тоді, коли вже йшла війна. До речі, тут можна побачили портрет запорізького відомого кіборга В’ячеслава Зайцева.

І ось, вчора разом з керівницею об'єднання «Колорит» Еленою Сауріною ми придбали на першу зібрану суму 100 пар шкарпеток і 50 капців. Чому ці речі весь час потрібні шпиталю? Тому що сюди щодня надходять поранені, із зони бойових дій їх привозять без цих необхідних речей. Їх потрібно одягнути, тут прооперувати і відправити далі. І тому всі речі: спортивні штани, труси, шкарпетки, футболки, капці - потрібні завжди.

І знову про творчість! Нещодавно я познайомилася з Максимом Кравчуком - креативнішою людиною Запоріжжя. Його команда художників, дизайнерів створює мурали по всій Україні. А в квітні вони зробили неймовірні патріотичні картини, надписи в  військовому шпиталі. Я бачила на власні очі, як починають посміхатися поранені, коли вони заходять у цей медичний заклад і бачать всю цю красу. Подивіться! Хіба не гарно?

Тепер і наші улюблені музиканти з гурту «Бандерштат», які не лише боронять наше місто,  вже почали виступати з концертами, щоб підтримати бойовий дух наших військових. Їх один з перших виступів відбувся теж у нашому військовому шпиталі.  

Олена Шевчук, тележурналістка, волонтерка, голова об’єднання «Запорізькі берегині»

http://jerait.com