Пам’ятаємо, перемагаємо!

http://jerait.com

Дорогі колеги-журналісти! Сьогодні та завтра ми з вами відзначаємо два вікопомні дні - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У війні, в якій Україна, разом з цілим світом, понесла величезні втрати і віддала на вівтар перемоги мільйони своїх доньок та синів.

Запоріжжя пам’ятає ту війну. Ми шануємо, кожного, хто наближав тоді перемогу над нацизмом, як міг і чим міг. Низький уклін усім, хто воював на фронтах, у підпіллі та в партизанських загонах, хто працював на перемогу в тилу, хто пережив страхіття окупації та концтабори. Ці люди назавжди в пам’яті і назавжди в історії. 

Всі країни, які вийшли з полум’я і тяжких втрат Другою світової, вирішили ніколи знову не дати відродитися нацизму і фашизму. І лише росія обрала позицію «Можем павтаріть». І повторила бомбардування мирних житлових кварталів, катування беззбройних людей і блокаду українських міст.

Російські загарбники вдерлися війною в наш дім і вбивають та калічать наших людей, які хотіли просто жити, любити, народжувати дітей, працювати, розбудовувати свою країну. Рашисти намагаються знищити Україну, вбити наші мрії і наше майбутнє. Але не вийде! Україна перемогла нацизм у Другій світовій війні. Переможе зараз і рашизм.

Наші захисники, які нині відбивають російську агресію, показали, що у покоління переможців виросли достойні сини, дочки, онуки і правнуки. Незламні люди, відважні патріоти, українці з сталевим характером, які вміють любити і знають, як захищати те, що любиш. 

Ми пишаємося, що в лавах захисників України хоробро воюють сьогодні і наші колеги-журналісти – Лариса Мала, Володимир Москаленко, Герман Дубінін, Богдан Василенко, Ігор Базанов, що сотні медійників стали бійцями тероборони та волонтерами. Ми переможемо! І все буде вільна, велична та мирна Україна! 

І на оновленій землі врага не буде супостата,

А буде син і буде мати, і будуть люди на землі!

http://jerait.com