Осередок дружби та комунікації журналістів

http://jerait.com

Центр журналістської солідарності в Івано-Франківську став не тільки місцем, де можна отримати допомогу й попрацювати, а й осередком для знайомства та комунікації між колегами.

Приміром, у Центрі зустрілися медійники із Харкова та Запоріжжя. Хоча працювали у різних напрямах журналістики, спільну мову знайшли легко. За невимушеною розмовою поділилися спогадами й обмінялися контактами для подальшого спілкування,  завітали також й колеги-прикарпатці. Через різні обставини не бачились давно, тож було про що поговорити ветеранам журналістики, активістам обласного журналістського осередку Миколі Кусеню та заслуженим журналістам України Івану Гавриловичу й Миколі Петричуку.

В Івано-Франківську  урбаністична лабораторія MetaLab створює житло для внутрішньо переміщених осіб. Перший пілот – це відновлення старого університетського гуртожитку Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу на 80 номерів. Тут щодня працюють партнери з urban curators, професори, студенти та небайдужі франківці.  На сьогодні дооблаштовують один поверх та дозбирують кошти на майбутні ремонтні роботи.

http://jerait.com