Благодійні фотосесії

http://jerait.com

Дизайнерка одягу Наталія Канюк із Богородчан пропонує ексклюзивні синьо-жовті сукні для благодійних фотосесій, аби зібрати гроші на машину для ЗСУ.

«Ви зараз здивуєтесь, але за фахом я… технолог харчової промисловості. Тобто, теоретично я мала би займатися приготуванням страв або випічкою. Але я зайнялася дизайном одягу. Мабуть, це тому, що моя мама Оля чудова професійна швачка. Шість років тому, коли я була в декреті, вирішила пошити собі та донечці однакові платтячка, так званий «Family look» для фотосесії. Шити я вміла, але звісно, не так, я моя мама», – розповідає Наталія.

Сукні вийшли гарними. Свої фото з донькою жінка закинула в соцмережі й отримала багато схвальних відгуків і замовлень.

Так Наталія Канюк почала шити сукні. Допомагала їй мама. Вони разом шили сукні на замовлення – вечірні, весільні, випускні. Фасони пропонували замовниці. Та згодом Наталія захотіла пошити сукню за своїм дизайном. І вже перша спроба виявилася вдалою.

Далі було ще багато суконь. Жінка зізнається, що часто доводилося переробляти фасони, перешивати. Та ці невдачі – звичний робочий процес і формування смаку, вмінь і навичок.

Свої творчі роботи, нові колекції дизайнерка презентувала на показах у Києві та Одесі. Та й замовлень не бракувало. Словом, улюблена справа Наталії розвивалася.

Коли ж розпочалася війна, жінка, як і мільйони українців, була вражена. Згодом почала шити для потреб ЗСУ балаклави і спальні мішки.

«Було важко морально, і я хотіла зробити собі подарунок. Пошила синьо-жовті плаття для донечок. Далі додалося плаття для мене. В обновах ми сфотографувалися», – продовжує Наталія.

Знову соцмережі, добрі відгуки і замовлення…весільних синьо-жовтих суконь, яких майстриня пошила вже чотири.

Кілька днів тому Наталії написали волонтери-фотографи, з якими вона подружилася. Волонтери повідомили, що збирають гроші на авто для ЗСУ. Коштів ще не вистачає, тож, аби зібрати більше, вони вирішили зробити фотосесії, а в Наталі просили сукні в оренду для фотозйомок.

Сесію провели. Згодом майстриня-дизайнерка ще й запропонувала благодійну фотосесію в її синьо-жовтих сукнях. Зйомки запланували на початок травня.

До сесії закликає долучитися всіх охочих. Оплата благодійна, довільна: хто скільки може. Кошти будуть спрямовані для купівлі автівки для ЗСУ.

Насамкінець Наталія апелює до фотомоделей, фотографів та власників фотостудій з Прикарпаття, які можуть допомогти ще краще реалізувати її задум.

Сабіна Ружицька

Фото надала Наталія Канюк

http://jerait.com