Новорічне привітання голови Національної спілки журналістів України

http://jerait.com

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минув, був непростим для всіх нас. Пандемія і війна, нові напади на журналістів і відсутність державної підтримки медіа – в таких складних умовах українські журналісти продовжували виконувати свою важливу для суспільства роботу. 

Більшість журналістів і редакційних колективів, первинних та регіональних організацій Національної спілки журналістів України продемонстрували приклад відданості професії, згуртованості й корпоративної солідарності. Яскравою подією року став творчий конкурс НСЖУ, приурочений до 30-річчя Незалежності України. А величезна активність, із якою молоді й досвідчені журналісти з різних регіонів долучалися до навчальних ініціатив НСЖУ, переконливо засвідчила: колеги виявляють бажання і готовність вчитися новому, аби залишатись конкурентноспроможними на сучасному медіаринку.

На слова особливої подяки й поваги заслуговують наші захисники та захисниці, які боронять Україну в умовах неоголошеної війни. Найщиріші вітання надсилаю колегам-військовим журналістам. Особливі слова підтримки - громадянським журналістам окупованого Криму, які потерпають від свавілля окупаційної влади, колегам-вимушеними переселенцям із Криму та окупованої частини Донбасу. Наша сила – в солідарності журналістів усієї країни. 

Попереду – новий відповідальний рік. Запевняю, що захист журналістів і журналістики як професії, захист місцевих медіа, а відтак – і права громадян на інформацію, - будуть у пріоритеті нашої діяльності наступного року. 

Нехай Новий рік принесе вам і вашим рідним здоров’я, добробут, здійснення мрій та задумів. Журналістським колективам – якнайбільше впевненості в завтрашньому дні й сприятливих умов для творчих проектів. А всім нам – миру для нашої країни!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим! 

Журналісти – важливі!

Сергій Томіленко

http://jerait.com