НСЖУ: здобутки, проблеми, перспективи

http://jerait.com

Відбувся  Пленум правління Національної спілки журналістів України, який проходив у режимі онлайн. Від нашої організації  в засіданні взяли участь її голова,  член Правління НСЖУ,  заслужений журналіст України Наталія Кузьменко, секретар НСЖУ Людмила Долженко та член ревізійної комісії НСЖУ Валентина Манжура.

Заслухано та обговорено звіти голови правління Сергія Томіленка, першого секретаря НСЖУ Ліни Кущ, секретарів  Костянтина Григоренка та Валерія  Данилюка про виконання пріоритетних напрямів роботи Спілки в 2021 році, а це - безпека журналістів, Антикризова програма підтримки медіа, діалог із «Укрпоштою», захист трудових прав журналістів. Принагідно зазначимо, у Звіті серед інших питань, йшлося про досвід роботи нашої Запорізької обласної організації НСЖУ, яка вже шостий рік поспіль визнається однією з кращих в Україні.

Про реалізацію просвітницької ініціативи НСЖУ «У фокусі – Крим» розповів секретар НСЖУ Микола Семена. 

Обговорено також пріоритетні напрямки роботи  Спілки у 2022 році, ряд організаційних питань діяльності НСЖУ.  

На обговорення спілчан  було винесено проекти заяв Пленуму НСЖУ. Ключові ініціативи:  Заклик до влади надати невідкладну допомогу місцевим медіа (проведення спеціальних парламентських слухань); Заклик до журналістів до посилення підтримки Захисників України (в нинішніх умовах ескалації напруги з боку держави - агресора); Заява щодо посилення журналістської солідарності.

- Наступного року, на виконання рішень Правління та Секретаріату НСЖУ, посилюються вимоги до прийому нових членів Спілки, а також облік та контроль за бланками членських квитків і прес-карт, - зазначив заступник голови Ревізійної комісії Йосип Бурчо.

Розпочалася  підготовка до проведення звітно-виборчих конференцій обласних/регіональних організацій та З’їзду Національної спілки журналістів України, який відбудеться 22 червня 2022 року. Про основні вимоги до цього процесу говорили Сергій Томіленко, голова НСЖУ та голова Ревкомісії Алла Малієнко.

http://jerait.com