Фільм запорізької журналістки Євгенії Мельник став найкращим на Міжнародному кінофестивалі

http://jerait.com

В Київі відбувся XXV Міжнародний кінофестиваль «Золоте курча», на якому було представлено більше 70 фільмів із різних країн. Документальний фільм «На краю миру: Чорні берети», знятий запорізькою телекомпаніею TV-5, журі визнало «Кращим телевізійним фільмом».

- Дуже приємно, що нашу документальну роботу "На краю МИРУ: Чорні берети" визнано «Кращим телевізійним фільмом» на XXV Міжнародному кінофестивалі «Золоте курча», - говорить Євгенія Мельник. Взагалі цей рік видався знаковим та багатим на кіноподії»: тільки восени ми прийняли участь у чотирьох кінофестах і на всіх стали переможцями. Це все зробила згуртована командна професіоналів та   справжніх друзів - Олександр Готс, Юрій Васильченко, Сергій Чалий,  Артем Нікітін, Олександр Кравець, який  відповідав за безпеку на дорозі. Дуже вдячні всьому колективу, керівництву Телеканалу ТВ-5 та всім-всім, хто допомагав і в період зйомок, і на етапі постпродакшну! Щірі слова вдячності 36 окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

 

Кінофестиваль «Золоте курча» існує вже 25 років та має статус міжднародного. В цьому році в конкурсі взяли участь роботи з України, Болгарії, Грузії, США, Палестини, Узбекистану та інших країн. Конкурс проходив в трьох категоріях «Любители», «Студенти» и «Професіонали».

До речі, у вересні цього року фільм «На краю Миру: Листи» режисера Євгенії Мельник отримав приз глядацьких симпатій на кінофестивалі в Запоріжжі.

Також у вересні фільм «На краю Миру: Берети» отримав нагороду в номінації  «Документальне кіно, короткий метр» (категорія «Професіонали») на X Міжнародному кінофестиваі «Кіно і Ти» в Урзуфе (Донецька обл.).

На початку вересня фільм «Ми прикриємо!» виробництва TV-5 про 55-й бригаду «Запорізька Січ» визнан кращим патріотичним фільмом на Міжнародному кінофестивалі в Канєве.

http://jerait.com