Вічна пам’ять колезі!

http://jerait.com

Він пішов у Засвіти так раптово і так неочікувано.  Його прекрасні розповіді і світлини у Фейсбуці ще продовжують радувати багатьох, зігрівати серця талантом і щирістю, а його вже немає. Покинув цей світ Дмитро Шилін – один з тих, кого по праву можна назвати легендою запорізької журналістики…

Скільки шляхів-доріг він проїхав, скільки стежин найпотаємніших пройшов – з фотокамерою, з блокнотом…Скільки написав прекрасних журналістських матеріалів, про скількох людей розповів – не злічити – багатою на події і зустрічі було його репортерське життя, світлим і життєдайним був його талант володіння СЛОВОМ.

Дмитро Шилін – член Національної спілки журналістів України - працював в найпопулярніших газетах Запоріжжя – «МИГ», «Запорозька Січ», «Индустриальное Запорожье». Та головною його піснею, його життєвим причалом все ж таки була і залишилась до останнього подиху рідна «Индустриалка». На її сторінках і в душах її читачів він залишив свій величезний журналістський доробок. 

Любив свою малу батьківщину – Велику Знам’янку Кам’янсько-Дніпровського району, тепло і щиро писав про земляків, з кожної поїздки привозив і матеріали, і прекрасні світлини. Жив наповненим, цікавим, нелегким журналістським життям так природньо, як дихав.

Дмитро Шилін, колега, друг, товариш, вічна тобі пам’ять! Нехай в іншому світі тобі легко пишеться, бо ж талановиті люди потрібні всюди.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Правління Запорізької обласної організації НСЖУ

http://jerait.com