Вибирали кращих

http://jerait.com

В палаці спорту "Юність" пройшла 10 ювілейна Церемонія нагородження кращих персон року за версією журналу VIP club.

Ось вже більше 17 років в кожному випуску журналу VIP club - мотивуючі історії успіху від найяскравіших жителів Запорізької області. Цікаві персони і компанії демонструють на сторінках видання свої речі, емоції, фотографії подорожей, кулінарні рецепти, розповідають свою біографію і діляться секретами перемоги. У журналі з'являються навіть ті, хто завжди був не публічним, а знайомі запоріжцям особистості розкриваються несподівано і дуже душевно. Журналу довіряють тисячі жителів Запорізької області, а ексклюзивні рубрики, авторський стиль і високі стандарти якості роблять його популярним.  

Номінантами в 11-ти категоріях стали успішні запорожці, які з'являлися на сторінках видання в 2020 році. Серед них держслужбовці, блогери, активісти, бізнесмени, митці, вчителі та спортсмени. Редколегія журналу представила на конкурс 63 персони з різних публікацій. Тільки найактуальніші, зразкові, душевні історії з реального життя потрапили в цю компанію. Кращих вибирали читачі шляхом народного голосування на сайті VIP club.

Вперше за історію існування церемонії представлена фотовиставка робіт фотохудожниць журналу Марини Владімірової, Ольги Опілат, Нелі Переверзєвої. Це соціальні портрети героїв публікацій з різних номерів журналу VIP club.

На прес-конференції перед церемонією нагородження голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко вручила головній редакторці, власниці журналу Анні Нечіпуренко «Подяку» за творчі досягнення та видання позитивної преси в Запорізькій області.

Світлана Костюк, фото Наталії Маренко

http://jerait.com