Запорізькі журналісти – майстри на всі руки

http://jerait.com

І цю істину вони постійно стверджують не тільки своєю талановитою творчою роботою, але й активною участю у житті міста, створюючи навколо себе атмосферу добра, надії, свята. Саме такою за змістом стала і одна з головних подій вересня – сьомий Всеукраїнський фестиваль домашньої консервації, який весело і цікаво шороку проходить в національних традиціях і кольорах просто неба на одній з центральних площ Запоріжжя.

Організатором фестивалю, його беззмінною ведучею і душею вже протягом семи років поспіль виступає член правління Запорізької обласної організації НСЖУ, голова ГО «Запорізькі берегині», відома тележурналістка Олена Шевчук.

До цього прекрасного дійства долучається багато нових учасників і творчих колективів, організатори щоразу дивують запоріжців і колоритними заходами, і новими смаколиками. А в останні роки цей захід стає, можна сказати, і журналістським святом. Бо Олена Шевчук з її безмежною енергією і творчим потенціалом залучила в орбіту фестивалю і багато колег-медійників. Всі вони - теж активні учасники заходів.

Цього року окрім виставки-продажу всіляких домашніх консервованих смаколиків, оригінальних витворів відомих майстрів декоративного мистецтва, виступів творчих колективів художньої самодіяльності, запоріжці протягом двох днів фестивалю разом з організаторами готували аджику для наших військових, малювали картини, були учасниками справжнього українського весіллі, запальних козацьких конкурсів.

«Прекрасний настрій для тисяч людей», «свято краси і творчості в найрізноманітніших напрямках», «талант і щирість української душі», – такими епітетами охарактеризували свято запоріжці, щиро дякуючи його організаторам – берегиням, творчим колективам, журналістам та всім, хто долучився до проведення яскравого і самобутнього сьомого Всеукраїнського фестивалю домашньої консервації.

Валентина Бистрова

На фото: 

Душа фестивалю Олена Шевчук – перша ліворуч;

http://jerait.com