Відзначили найкращих

http://jerait.com

В Бердянську  з нагоди 30-ліття відродження незалежності України в актовій залі газети «Південна зоря» місцеві журналісти зібралися на урочисте розширене засідання бюро місцевого осередку Національної спілки журналістів України, в якому взяла участь голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталя Кузьменко.

Привітавши присутніх із ювілеєм, пані Наталя коротко розповіла про досягнення запорізьких журналістів,  про перемогу Запорізької обласної організації НСЖУ в щорічному творчому конкурсі   серед обласних організацій.  вручила найактивнішим бердянським журналістам з нагоди 30-річного ювілею Незалежності України Подяки від центрального офісу НСЖУ та Почесні грамоти від Запорізької обласної організації.

Про безпеку журналістів при виконанні професійних обов'язків, захист прав журналістів розповідав під час прямого включення зі столиці Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Досвідом отримання міжнародних ґрантів для медіа поділилися Юлія Мельникова та Дарина Братанова.

Ознайомилися із творчими надбаннями журналістів-письменників і поетів Степана Гериліва, зокрема з його новою книжечкою дитячих віршованих молитов «Твоїм ім`ям мене нагородили», а також – Юрія Перхурова, Віктора Семеновського, Анжели Олешко та Інни Буніної-Савотченко.

Хвилиною мовчання журналісти згадали свого колегу Олександра Старикова, життя якого безжалісно забрав ковід…

Степан Горилів

http://jerait.com