Конкурс до 30-річчя Незалежності України: перші творчі здобутки

http://jerait.com

«Запорізький край індустріальний: 30 років пошуку і звершень» - під такою промовистою назвою 15 квітня стартував творчий конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ до 30-річчя Незалежності України та з нагоди Дня журналіста 2021 року. Незмінним генеральним спонсором та інформаційним партнером цього патріотичного заходу виступив за доброю традицією ПАО МК «Запоріжсталь».

Зазначимо з щирою вдячністю, що така, образно кажучи, творча співдружність журналістів і металургів триває вже  восьмий рік. За цей час, завдяки безкорисній підтримці «Запоріжсталі», був проведений конкурс «Краю мій Запорізький», на який журналісти представили понад 60 творчих робіт – теле-радіопрограм, газетних публікацій та матеріалів Інтернет-видань про звитяжну працю запоріжців на промислових підприємствах та на селі. 

Новим сплеском журналістської творчості, емоційною глибиною та професійністю  відзначився патріотичний конкурс, який ми провели за підтримки своїх партнерів – МК «Запоріжсталь», присвячений воїнам АТО та волонтерам, які боронять Україну від ворога на Сході.  

Не менш плідним,  цікавим та масовим (понад 80 учасників) стало і творче змагання журналістів до 60-річчя Національної спілки журналістів України. А як не згадати наш благодійний марафон «Рука підтримки», проведення якого дало можливість надати допомогу журналістам-ветеранам та медійникам, які потребували серйозного лікування, акцію по підтримці журналістів, які працюють в умовах пандемії коронавірусу.

У всіх цих заходах нам завжди підставляв дружнє плече, надавав допомогу комбінат «Запоріжсталь», керівництво якого сповідує соціально відповідальний бізнес, підтримує місто і запоріжців у вирішенні нагальних проблем та у всіх добрих справах. Нинішній творчий  конкурс ЗОО НСЖУ до 30-річчя Незалежності України – ще одне красномовне тому підтвердження.

І тепер, власне, повернемося, до самого конкурсу.  Теми, запропоновані для творчого опрацювання його потенційних учасників - «Роки Незалежності в пошуку та звершеннях запоріжців», «Ми – це місто», «Захищаємо Україну, захищаємо Незалежність», «Гордість Запорізького краю» викликав великий інтерес і відгук в журналістських колах нашої області. До журі конкурсу вже почали надходити матеріали  - газетні публікації, світлини, теле- та радіосюжети. Цікаво, що цього року ми вперше отримали доволі цікаві матеріали блогерів. 

Судячи з активності журналістської спільноти, а за перші два тижні, не зважаючи навіть на пандемію,  надійшло вже 11 матеріалів, ми очікуємо, що творчий конкурс буде масовим та цікавим і подарує нашим читачам, глядачам та слухачам нові матеріали про життя області, її людей, здобутки, проблеми, перспективи. А ми будемо постійно інформувати вас про хід  творчого конкурсу, «Запорізький край індустріальний: 30 років пошуку і звершень», присвяченого 30-річчю Незалежності України, який ЗОО НСЖУ проводить за підтримки  генерального спонсора та інформаційного партнера МК «Запоріжсталь».

Чекаємо ваших матеріалів і нагадуємо, що граничний строк їх подачі на конкурс - 30 травня 2021 року. 

Детальніше про умови конкурсу дивиться на нашому сайті - в Положенні про творчий конкурс.

Валентина Бистрова

http://jerait.com