Добром зігріті серця: журналістська благодійність

http://jerait.com

Наприкінці минулого року Запорізька обласна організація НСЖУ поповнилась кількома молодими та активними журналістами-блогерами. Вони прийшли до нашої медіа-спільноти не тільки з цікавим творчим доробком, але й з новими ідеями та реальними справами. Серед них – засновники та блогери Ютуб-каналу «Будь в Справі» з міста Степногірськ Василівського району Антон Макрушин та Ігор Альхімов.

Хлопці займаються благодійністю, взяли під свою опіку багатодітні і малозабезпечені сім’ї та одиноких людей, які потребують допомоги. Вони мають велику, як для району армію читачів. Хоч канал «Будь в Справі» існує не так давно, його нині дивляться близько сорока тисяч людей і їх кількість зростає, бо кожен, завдяки відеороликам, які знімають для каналу Антон та Ігор – своєрідний звіт перед глядачами за кожну благодійну акцію - має змогу побачити, кому реально і яку надано допомогу. Тож бажаючих приєднатися до благородної справи більшає.

В ці святкові дні у журналістів-блогерів – гаряча пора. Разом з Дідом Морозом вони відвідали з привітаннями і подарунками діток з малозабезпечених сімей, а таких чимало у Степногірську, місті, яке після закриття шахти стало депресивною територією. Діти вже знають своїх благодійників по іменах, і чи варто говорити, що всі вони – найпалкіші шанувальники їх творчості. 

До всього додамо, що відеоролики – репортажі і замальовки Антона та Ігоря дійсно відрізняються професіоналізмом, емоційністю та переконливістю. Їх неодноразово показували в інформаційних програмах центральних українських телеканалів. І ще один – надзвичайно показовий і приємний факт – в ці новорічні молоді члени спілки Антона Макрушина та Ігоря Альхімова перерахували благодійний внесок ще й для ветеранів Запорізької обласної організації НСЖУ.

Валентина Бистрова 

http://jerait.com