Підтримай «Запорізьку правду» - стань патроном свого улюбленого видання!

http://jerait.com

«ПравдаЗП» - незалежне видання, що  виходить тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати у повному обсязі  Закон України про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда». Боротьба за відродження  «Запорізької правди» - єдиної українськомовної газети  регіонального рівня  із 104-річною історією триває.

Наше ЗМІ - про громадські тенденції, соціально-економічний і  культурний розвиток у Запорізькому краї. Ми зосереджуємося  на глибокому контексті актуальних подій і розповідаємо про громадські виклики, боротьбу за права і свободи людини і кордони її безпеки, про героїв нашого часу , які боронять нас в окопах визвольної війни за незалежність України і  на мирній підконтрольній Україні території відстоюють базові права і змінюють уявлення про те, як може бути влаштований світ.

Ми плануємо готувати для вас   глибокі вдумливі  репортажі, розслідування, передбачаємо опанувати нові скіли і знімати для вас  документальні відео звіти, можливо створювати  цікаві комікси, застосовуючи  інноваційний  концептуальний підхід до сторітеллінгу,  розповідатимемо унікальні, неупереджені, емоційно збалансовані і екологічно чисті історії.

Підписуйтесь, читайте, діліться нашими матеріалами і обговорюйте з нами дійсно важливі теми. Покажіть наші матеріали друзям - так про нас дізнається більше людей. Багато з них підпишуться і стануть частиною нашої спільноти, а деякі стануть патронами і допоможуть нам створити ще більше крутих історій.

Ми потребуємо вашої матеріальної підтримки. І якщо ви готові надати нам таку допомогу, скористайтеся відповідною кнопкою на нашому сайті ( див на картинці)  або  йдіть за посиланням.

Невдовзі ми підготуємо різні пакети пропозицій щодо нашої взаємодії. Передбачаємо залучати вас до участі у підготовці наших матеріалів. Дослухатимемося до ваших порад щодо подальшої діяльності нашого видання. 

http://jerait.com