Як у Токмаку псевдо журналіст перешкоджає професійній діяльності журналістці

http://jerait.com

Депутат Токмацької районної ради, керівник міської організації ВО «Батьківщина» О. Матвієнко 13 лютого був зареєстрований на засіданні районної виборчої комісії як кореспондент газети «Токмацькі вісті», яка вже півроку не виходить з друку, а на її порталі остання публікація датується 31 липня 2019 року.

- На засіданні комісії, псевдо кореспондент О. Матвієнко  розмахував перед обличчям  Таврійської сільської голови Ірини Буравської якимось синьо-жовтим папірцем і говорив, що він журналіст.  На моє прохання «колега» не показав своє журналістське посвідчення, натомість ображав мене, розповсюдив відносно мене і очолюваної мнюю  газети «Таврія» недостовірну інформацію, - розповіла Людмила Арман.

Більш детальна інформація і відео за цим посиланням

-  А вже через тиждень, 20 лютого депутат Токмацької районної ради від ВО «Батьківщина» О. Матвієнко ще перед початком пленарного засідання ображав мене, кидав у мою сторону образливи репліки. Але я на нього не реагувала.

Коли ж почалася сесія  і я стала знімати відео, О. Матвієнко почав  перешкоджати моїй журналістській діяльності:  затулив мені відеокамеру в момент, коли депутати встали для виконання гімну України. Згодом він  почав затуляти камеру, зі словами «Нє стойтє передо мной!» не давав мені знімати виступ секретаря районної виборчої комісії.   

Дійшло до того, що я вимушена була покликати на допомогу поліцію, - продовжує головна редакторка газети "Таврія", член Національної спілки журналістів України, член правління ЗОО НСЖУ Людмила Арман.

Щодо факту перешкоджання на сесії районної ради професійній діяльності редакторки газети «Таврія», поліція склала протокол.

Деталі інциденту на цьому відео

Правління ЗОО НСЖУ висловлює обурення поведінкою фіктивного журналіста, депутата Токмацької районної ради від ВО «Батьківщина» та просить його колег надати належну оцінку цьому випадку на найближчому засіданні президії райради.

http://jerait.com