Українських журналістів запрошують на роботу в новостворену редакцію в Бухарест

http://jerait.com

Сімнадцятьох медійників з України запрошують на роботу та тренінги в Румунію. Окрім роботи, надають житло, тож можливий переїзд з родиною. Участь в проекті можуть брати українські журналісти, які проживають в Україні чи перебувають в евакуації, мають проект зі створення контенту та хочуть його розвивати, бажають набути нових навичок.

«Це робота для журналістів, не для блогерів, – ділиться подробицями міжнародного проекту для прес-служби НСЖУ журналістка Ксенія Жорноклей. – Паралельно з роботою, для учасників будуть проводити тренінги упродовж двох місяців. Йдеться, зокрема, про фактчекінг і роботу із соціальними мережами. Знання такого виду робіт важливе, адже це редакція з онлайн новинного сектору. Також заплановане навчання та наставництво з питань фізичної та цифрової безпеки».

Термін програми – від одного до шести місяців (та може бути продовжена за запитом після затвердження відбірковою комісією). Кандидатів перевірятиме служба безпеки. Реалізують програму за кошти Європи, зокрема Франції.

Більше про ці вакансії: https://t.me/spilkanews/1537

http://jerait.com