Увага! Оголошено творчий бліц-кокурс!

http://jerait.com

Творчий патріотичний бліц-конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ  до Дня журналіста  «І серце, і життя віддам за Україну!» проводиться для стимулювання творчості талановитих працівників ЗМІ та відзначення вагомих досягнень у професійній сфері. Конкурс проводиться з 15 травня до 2 червня 2022 року.

Назва конкурсу визначає вибір теми матеріалів, які журналісти подають на конкурс, а саме: обличчя і події війни, розповіді про її героїв – воїнів ВСУ, тероборонівців, роздуми журналістів про війну, про вічні цінності, які захищаємо, про Україну у боротьбі за свободу, тощо.

Учасниками конкурсу можуть бути творчі працівники всіх засобів масової інформації та Інтернет-ЗМІ (регулярно оновлювані інформаційні сайти, що ставлять своїм завданням виконувати функцію засобу масової інформації), які працюють у Запорізькій області. 

Журналісти подають до журі у друкованому вигляді раніше опубліковані, або написані спеціально для конкурсу матеріали - не більше 2-х в одній з номінацій. 

Фотокореспонденти – подають до журі не більше двох знімків в електронному вигляді в одній з наступних номінацій: «Кращий нарис». «Кращий поетичний твір», «Краще есе», «Кращий фотознімок».

У кожній номінації визначаються по 3 переможці (1-3 місця).

До складу журі входять:

Дроздова Ганна – голова журі, член НСПУ, член НСЖУ, голова обласного літературного об’єднання; 

Зворигіна Наталія. – заступник голови

Члени комісії: Кліковка Ганна, Сердюк Анатолій, Смірнов Юрій

Положення бліц-конкурсу читайте у розділі «Документи» на головній сторінці сайту (з правої сторони).

http://jerait.com