Оголошено новий творчий конкурс

http://jerait.com

Президія Федерації професійних спілок України проводить у січні – квітні 2022 року творчий конкурс на тему «Захистити людину праці».

Конкурс проводиться із залученням Національної спілки журналістів України й газети «Профспілкові вісті». Мета конкурсу: широке висвітлення позиції профспілок щодо реформування трудового законодавства, протидії звуженню соціально-трудових прав і гарантій працівників, організації дієвого інформаційного спротиву послідовному їх демонтажу в Україні.

Творчі роботи оцінюватиме у двох номінаціях – «Найкраща публікація в друкованій пресі» й «Найкраща публікація в електронних ЗМІ». 

Конкурсна комісія: голова ФПУ Григорій Осовий,  голова НСЖУ Сергій Томіленко, президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех, секретарі НСЖУ – Зоя Шарикова й Сергій Шевченко.

Для переможців, призерів та активних учасників творчого змагання передбачено низку грошових премій і заохочувальних відзнак ФПУ і НСЖУ.

Учасники конкурсу надсилають свої роботи в електронному вигляді. Публікації в друкованій пресі надають у вигляді сканкопій надрукованих матеріалів або посилань на електронний ресурс із розміщеним там матеріалом друкованого ЗМІ. Матеріали в електронних ЗМІ – у вигляді посилань на відповідні статті, сюжети в програмах аудіовізуальних ЗМІ тощо (лише ті, що доступні в інтернеті).

Конкурсні твори надсилають до 20 квітня 2022 року на електронну адресу НСЖУ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  з поміткою «на конкурс ФПУ–НСЖУ». У тексті заявки, складеній у довільній формі в електронному вигляді, обов’язково слід вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, адресу електронної пошти та контактний телефон учасника конкурсу, яке видання він представ

Конкурсна комісія розглядає подані роботи, голосуванням визначає переможців та затверджує результати конкурсу.

Переможців конкурсу відзначають дипломами й грошовими винагородами. У кожній номінації:

І місце – одна премія 5000 грн;

II місце – дві премії по 2500 грн;

III місце – три премії по 2000 грн.

Також за рішенням конкурсної комісії встановлюються 8 заохочувальних премій по 1000 грн (безвідносно до номінацій)

Конкурсна комісія може своїм рішенням визначати одну чи декілька творчих робіт, автори/ки яких отримують заохочувальні відзнаки ФПУ або НСЖУ.

Інформація про результати конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах ФПУ і НСЖУ, її партнерської організації – Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива», друкуються в газеті «Профспілкові вісті».

Нагородження переможців проводитиметься у червні 2022 року та буде приурочено до Дня журналіста. Про місце й час події буде повідомлено додатково.

http://jerait.com