Запрошуємо на круглий стіл

http://jerait.com

Центральний офіс Національної спілки журналістів України  інформує про проведення онлайн круглого столу «Роль прокурорів у справах про злочини проти журналістів».

Захід буде проведено Національною спілкою журналістів України спільно з Офісом Генерального прокурора України за підтримки центральної штаб-квартири ЮНЕСКО (Франція).

Під час круглого столу будуть обговорюватися актуальні питання розслідування випадків перешкоджання журналістській  діяльності, роль органів прокуратури у справах злочинів проти журналістів та механізми та імплементації міжнародного досвіду захисту прав журналістів до національних стандартів. Також, відбудеться презентація спеціального україномовного видання ЮНЕСКО «Рекомендації для прокурорів у справах  про злочини проти журналістів» (додаємо до листа). Варто зазначити, що партнером україномовного перекладу даних Рекомендацій є Національно спілка журналістів України.

Спікерами заходу будуть представники НСЖУ, Офісу Генерального прокурора України, судової гілки влади, а також фахові медіа юристи та медіа експерти.

Просимо вас долучитися до перегляду онлайн трансляції круглого столу. Дата та час проведення: 4 жовтня 2021 року, 11:00. Місце проведення: офіційна сторінка НСЖУ у Facebook.

Для участі у заході  та отримання матеріалів їм буде необхідно заповнити анкету за цим посиланням.

http://jerait.com