Запрошуємо в клуб «Творчі зустрічі»

http://jerait.com

12 серпня 2021 р., об 11-00, у прес-центрі Запорізького обласної організації НСЖУ (пр.Соборний, 152) відбудеться засідання клубу «Творчі зустрічі», присвячене 30-річчю Незалежності України. Виступлять і поділяться спогадами учасники фестивалю сучасної музики та популярної пісні «Червона рута», який відбувся в Запоріжжі 9-18 серпня 1991 року, а також журналісти, які висвітлювали ті фестивальні події.

У творчий зустрічі беруть участь:
 
- Сергій Цимановський – відомий джазовий музикант, гітарист. Працював у клубах Києва, у Запоріжжі грає в джаз-ансамблі музикантів симфонічного оркестру, керує ансамблем гітарістів "Грецкие орешки" ДМШ № 3.

- Юлія Куценко – відома співачка, бек-вокалістка гурту "Хорта". Авторка-виконавиця, випустила диск власних пісень. Свого часу працювала бек-вокалісткою у Ірини Білик та інших відомих артистів, брала участь у запису диска групи "Братья Карамазовы". Викладає вокал у студії "Аrt-Style".

- Ірина Алексанова (Чорнолуцька) – колишня вокалістка і клавішниця гурту "Анатоль" (1988-1992 рр.). Записала бек-вокал у 3 піснях А.Сердюка на диску "Краю мій рідний" (2009). Зараз працює в бізнесі.

- А.Сердюк – відомий український співак, композитор, автор понад 160 пісень, які мають у репертуарі близько сотні виконавців.  Пісня А.Сердюка «Вставай, Україно!», яка вперше була виконана на фестивалі «Червона рута-91», була визнана піснею-символом  року.

Запрошуємо колег взяти участь у висвітленні заходу.

http://jerait.com