Семінари червня

http://jerait.com

Громадська організація «Центр - Розвиток демократії» та Укртелерадіопресінститут за участі Глобальної мережі жінок-миробудівниць та за підтримки Австрійської агенції розвитку проводять три семінари-тренінги для журналісток і журналістів України з тематики гендерної рівності в конфлікті та в мирних процесах.

Семінари будуть проходити онлайн на платформі ZOOM.

Журналістки та журналісти, які візьмуть участь у всіх  трьох тренінгових семінарах, отримають сертифікат державного зразка від Укртелерадіопресінституту та запрошення на серпневий 4-денний виїзний оффлайн-тренінг  з тематики гендеру і медіа  (проїзд, харчування, проживання за рахунок організаторів), а також будуть запрошені взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека». Переможці конкурсу отримають цінний приз і візьмуть участь в міжнародному конкурсі журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека», котрий проводитиме Глобальна мережа жінок-миробудівниць восени цього року.

Перший семінар-тренінг  – 11 червня 2021 р. (14:00-17:00)

Другий семінар-треніг  – 18 червня 2021 р. (14:00-17:00)

Третій семінар-тренінг – 25 червня 2021 р. (14:00-17:00)

Теми, які розглядатимуться на тренінгах:

-       вплив пандемії COVID-19 на положення жінок в Україні та на ситуацію із конфліктом
-       роль ЗМІ і журналістської спільноти у просуванні порядку денного «Жінки, мир, безпека»,  у підтримці суспільної згуртованості і підтриманні миру

-       гендер і медіа

-       порядок денний «Жінки, мир і безпека»

-       гендерна рівність у конфлікті (в їх розмаїтті)

-       гендерна рівність у миробудуванні та підтриманні миру

-       конкурс журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека»

Усі, хто зареєструється до 20.00 8 червня отримають код посилання на вхід до конференціїї  ZOOM

Посилання для реєстрації.

Контактна особа від «Центру Розвиток демократії» та Укртелерадіопресіституту Марія Дмитрієва, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , 063 100 37 51 (Viber/WhatsApp/Telegram)

http://jerait.com