Запрошуємо на онлайн прес-конференцію

http://jerait.com

22 квітня о 14.00. відбудеться спільна важлива подія для активів НСЖУ та ФПУ -  Всеукраїнська онлайн прес-конференція на тему: «Атаки на права працівників: позиція профспілок».

Участь у заході візьмуть профспілкові лідери України та фахові юристи з трудового законодавства.

Під час прес-конференції журналісти дізнаються про позицію найбільшого профспілкового об’єднання стосовно законопроектів, які передбачають внесення змін до Кодексу законів про працю України, та про наслідки застосування такого законодавства. Буде змога отримати відповіді на запитання із застосування трудового законодавства в редакційній практиці і поради журналістам щодо захисту їхніх трудових прав від кваліфікованих юристів ФПУ.

ТОП-спікером заходу буде голова Федерації профспілок України  Григорій Осовий. Також, до участі у прес-конференції будуть залучені голови  регіональних Федерацій професійних спілок.

Просимо вас особисто долучитися до участі у цій онлайн прес-конференції. Дата та час проведення: 22 квітня 2021 року, 14:00. Орієнтовна тривалість наради – 1,5-2 години. Місце проведення: онлайн-платформа Zoom.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету за цим посиланням

Деталі – в Анонсі на сайті НСЖУ.

http://jerait.com