Всеукраїнська нарада редакторів газет

http://jerait.com

Центральний офіс Національної спілки журналістів України інформує про проведення масштабної Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ.

Захід відбудеться 25 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок – 10:00.

Ця нарада розглядається як майданчик для дискусій про неналежну якість поштової доставки газет через скорочення мережі «Укрпошти», про захист інформаційного простору та державну політику підтримки українських ЗМІ в умовах економічної кризи, спричиненої епідемією. У НСЖУ наголошують, що попри розвиток нових медіа, для багатьох українців саме газети лишаються важливим джерелом місцевої інформації. Також, в ході цього заходу буде змога висловити свою позицію щодо ЗУ «Про медіа» та обговорити з колегами та представниками влади це дискусійне питання. Детальніше можна дізнатися на офіційному сайті НСЖУ

Просимо редакторів друкованих ЗМІ до заповнення спеціальної форми всеукраїнського опитування про стан газетної галузі за цим посиланням. Інформація з цієї анкети буде використана для напрацювання нової версії Антикризової програми підтримки друкованих ЗМІ.

http://jerait.com