Запрошуємо на цикл семінарів!

http://jerait.com

В Укртелерадіопресінституті стартує цикл безкоштовних семінарів для працівників комунальних електронних ЗМІ, які проходять у партнерстві з Національною спілкою журналістів України та за участі Держкомтелерадіо.

Тематика чотирьох тренінгів спрямована на засвоєння учасниками ефективних прийомів роботи в Інтернеті. Під час першого семінару, який відбудеться 6 листопада, учасники навчатимуться  застосуванню інструментів, завдяки яким видання мають реальну можливість заробляти кошти. 

Тема наступного семінару 26 листопада – «Створення вдалого кадру, вдалої телезйомки». 

Технічні прийоми візуального мистецтва слухачі опановуватимуть 27 листопада. 

Майстерність ведення інтерв’ю  – 3 грудня 2020 року. Комунікація забезпечуватиметься програмою ZOOM .

Семінар 6 листопада, який триватиме з 10-ї до 13-ї години, збирає цільову аудиторію: працівників комунальних телерадіокомпаній, відповідальних за підтримку сайтів, сторінок у FB, Instagram та месенджера Telegram, роботу з рекламодавцями. 

Пропонуються наступні теми лекцій: 

«Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності у соціальних мережах» (медіа-тренер Денис Замрій);

«Будова та структура Інтернет-представництва регіонального ЗМІ та SEO-просування Інтернет  ЗМІ» (медіа-тренер Павло Кавецький). 

Під час лекцій та практичних завдань слухачі навчатимуться створювати власний сайт видання та його контент, залучати рекламодавців та читачів за допомогою соціальних мереж тощо.

Для того, щоб подати заявку на участь необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням.

http://jerait.com