Запрошуємо у Гендерну медіа-кав’ярню онлайн

http://jerait.com

Називаючи жінок повіями через начеб-то звабливий одяг у спорт-залі, а потім просячи вибачення і називаючи чоловіків світлофорами – заступник голови Запорізької облради і відповідальний за гендерну політику Владислав Марченко таким чином не лише ретранслював стереотипне сприйняття ролей жінок і чоловіків у суспільстві, а й сексизм.

Про «прекрасну стать», «справжнє жіноче щастя», «призначення справжнього чоловіка», «блондинку за кермом» тощо неодноразово доводиться не лише чути, а й читати в українських медіа.

Що таке гендерні стереотипи, чому вони небезпечні і чи завжди ми можемо їх ідентифікувати? Як не поширювати ці стереотипи у журналістській діяльності?  

Поговоримо про це під час Гендерної медіа-кав’ярні онлайн, яка відбудеться 21 серпня 2020 року о 14:30 год. на платформі Zoom за горянтками кави/чаю в зручній домашній атмосфері.

Спікерки:

  • Наталія Тарасенко – гендерна експертка, тренерка з гендерних питань, голова ГО «Паритет» (Житомир)
  • Марина Довбиш – експертка з гендерного моніторингу регіональних медіа (Запоріжжя)
  • Богдана Стельмах – координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерночутивий простір сучасної журналістики» (Луцьк).

Зголоситися для участі в медіа-кав’ярні потрібно до 18:00 20 серпня:

- за телефоном (050) 564-26-30, або

- на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Наталія Зворигіна)

У заявці вкажіть свої ПІБ, мобільний телефон та e-mail.

Усі учасники/учасниці отримають доступ до онлайн-зустрічі додатково на електронну пошту.

Захід відбувається в межах проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

http://jerait.com