Розпочинається прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра

http://jerait.com

З 6 квітня 2020 року Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації розпочинає прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра.

Премія заснована з метою вшанування пам’яті видатного запорізького поета, прозаїка, публіциста, літературознавця, гумориста і сатирика, перекладача, журналіста, драматурга, краєзнавця, громадського і культурного діяча Петра Павловича Ребра, поповнення літературної і мистецької скарбниці Запорізької області новими творами у різних жанрах, виявлення та підтримки творчо обдарованих особистостей.

Згідно з Положенням претендентами на премію можуть бути громадяни України, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані у Запорізькій області, та творчі колективи Запорізької області.

Премія встановлюється у чотирьох номінаціях:

«Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. гривень;

«Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. гривень;

«Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів Петра Ребра) – 10 тис. гривень;

«Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. гривень.

Премія встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації. Премія вдруге не присуджується особі, яка вже є її лауреатом.

Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, громадськими організаціями шляхом висування претендентів; шляхом самовисування. Твори претендентів подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня цього року.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними заходами, спричиненими гострою респіраторною хворобою COVID-19, усі матеріали на здобуття премії мають подаватися в електронному вигляді на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з подальшим дублювання у паперовому вигляді на адресу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації: пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107. Контактні телефони: (061) 239-03-62, (061) 239-04-11.

Повністю з текстом розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну літературно-мистецьку премію імені Петра Ребра» можна ознайомитися за посиланням.

Пропонуємо журналістам, які займаються літературною діяльністю, взяти участь у конкурсі.

http://jerait.com