Положення про творчий фотоконкурс ЗОО НСЖУ «Край, в якому ти живеш» в режимі онлайн

http://jerait.com

1. Загальні положення

1.1 Проводиться він задля стимулювання творчості талановитих журналістів та фотокореспондентів друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ, а також блогерів, фрілансерів та працівників прес-служб.

Тема творчого фотоконкурсу в режимі онлайн, який оголошує Запорізька обласна організація НСЖУ – «Край, в якому ти живеш».  

1.2 Строки проведення фотоконкурсу – з 1 грудня 2021 по 20 квітня 2022 року включно.

1.3 Творчий конкурс проводиться у двох номінаціях:

1.3.1 “Кращий професійний фотокореспондент (фотохудожник). Нагородами відзначаються учасники, які посіли перше, друге і третє місця.

1.3.2 “Кращий самодіяльний аматорський фотокореспондент (фотохудожник). Нагородами відзначаються учасники, які посіли перше, друге і третє місця.

1.3.3 Передбачено також спеціальний приз глядацьких симпатій. 

2. Строки та порядок висування претендентів

2.1 Кольорові фотороботи на конкурс надсилаються учасниками в електронному вигляді на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  до 20 квітня 2022 року. Телефони для довідок - 067-947-42-65 та 050-936-03-04.

2.2 На здобуття премій претенденти подають:

2.2.1 не більше 5-ти фотографій, які відповідають заявленій темі конкурсу. Кожна з них має бути із авторським заголовком.

2.2.2 До фото обов’язково додається довідка в електронному вигляді про учасника конкурсу. Повідомляються такі дані про авторів:

- прізвище, ім’я та по батькові;

- дата, місяць і рік народження;

- посада і місце роботи;

- контактні телефони та адреса.

3. Порядок визначення переможців Конкурсу.

3.1 Роботи, надіслані на конкурс, по мірі надходження розміщуються разом з текстовками та даними про авторів на сайті ЗОО НСЖУ в блозі «Культура» (https://nsju.zp.ua/blog).

3.2 Переможці Конкурсу визначаються конкурсною комісією з визначення переможців після розгляду всіх світлин, поданих на здобуття премій. На підставі рішення конкурсної комісії готується рішення секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ про призначення та вручення нагород.

3.3 Спеціальний приз глядацьких симпатій присуджується за результатами голосування читачів.

3.4 Основними критеріями для оцінки поданих конкурсних робіт є високий професійний і художній рівень, оригінальність і новизна, творчий підхід.

3.3 Підсумкове засідання конкурсної комісії з розгляду фоторобіт проводиться не пізніше 25 квітня 2022 року. Результати публікуються на сайті ЗОО НСЖУ. 

3.4 За результатами конкурсу в прес-центрі НСЖУ буде підготовлено і відкрито виставку світлинт всіх учасників конкурсу.

Голова ЗОО НСЖУ                                Кузьменко Н. І.

http://jerait.com