Запрошуємо на Всеукраїнську нараду редакторів

У вівторок, 9 серпня, Національна спілка журналістів України скликає Всеукраїнську нараду редакторів друкованих ЗМІ для обговорення законопроєкту «Про медіа» за участі одного з розробників законопроєкту, члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Олександра Бурмагіна.

Детальніше...

Запрошуємо на інтерактивний безпековий захід

3 серпня в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (зуп. транспорту пл. Пушкіна, пр. Соборний, 152, 2 поверх) відбудеться інтерактивний безпековий захід для журналістів під гаслом «Створюємо разом територію безпеки».

Детальніше...

Запрошуємо на брифінг

2 серпня  в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (зуп. транспорту пл. Пушкіна, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) відбудеться брифінг щодо підсумків роботи Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України впродовж п’яти місяців героїчного супротиву українського народу.

Детальніше...

Українських журналістів запрошують на роботу в новостворену редакцію в Бухарест

Сімнадцятьох медійників з України запрошують на роботу та тренінги в Румунію. Окрім роботи, надають житло, тож можливий переїзд з родиною. Участь в проекті можуть брати українські журналісти, які проживають в Україні чи перебувають в евакуації, мають проект зі створення контенту та хочуть його розвивати, бажають набути нових навичок.

Детальніше...

Запрошуємо на Всеукраїнську нараду редакторів

Національна спілка журналістів України запрошує до участі у Всеукраїнській нараді редакторів локальних медіа «Як вижити в умовах війни?».

Детальніше...