Благодійний велозаїзд «Fireway – разом до перемоги»

Rate this item
(1 Vote)

10 кілометрів заради життя наших воїнів та 226 тисяч 519 гривень для ЗСУ від прикарпатських рятувальників.  

Напередодні Дня Незалежності України прикарпатські рятувальники ініціювали проведення в Івано-Франківську благодійного велозаїзду «Fireway – разом до перемоги», на підтримку Збройних сил України. У заході взяли участь майже сто учасників: рятувальники, представники Асоціації велосипедистів Івано-Франківська та громадськості.

До учасників велозазїду, в режимі онлайн зв’язку, долучився начальник ГУ  ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький, котрий  перебуває у службовому відрядженні в Республіці Польща. Він привітав усіх учасників заходу та подякував їм за те, що доєдналися до такої благородної місії – допомоги нашим воїнам. Лише спільними добрими справами та вчинками ми наближаємо Перемогу.

Також перед присутніми виступив волонтер, учасник бойових дій Василь Марко, котрий подякував ГУ ДСНС в області за ініціативу, зазначивши, що тепер дуже важлива така підтримка та допомога для наших воїнів, котрі оберігають нас від ворога.  

Перед стартом усіх часників велозаїзду проінструктував керівник Асоціації велосипедистів Івано-Франківська Юрій Симчич. Присутнім наголосили на дотриманні правил безпеки дорожнього руху та їхній дій у разі сигналу «Повітряна тривога». 

Учасники велозаїзду проїхалися спеціальним маршрутом вулицями міста Івано-Франківська, зокрема з вулиці Франка до вулиці Надрічна, подолавши відстань 10 км. На фініші усім учасникам благодійного велозаїзду вручили пам’ятні сувеніри про участь у заході.

Хочеться зауважити, що наймолодшим учасником велозаїзду був 3-річний Мирон з Донеччини, котрий зі своїми батьками тепер проживає на Івано-Франківщині. До речі, він теж не залишився без подарунка – перший заступник начальника ГУ ДСНС в області Ігор Оксентюк подарував маленькому учаснику заходу іграшковий пожежний автомобіль. 

Також Ігор Оксентюк вручив волонтеру, представнику ГО «Бандерівський схрон» Ірині Марко сертифікат на суму 226 тисяч 519 грн. За зібрані кошти буде придбано усе найнеобхідніше для наших воїнів з Прикарпаття, котрі тепер перебувають на фронті.

Як зазначила у своєму виступі пані Ірина, сума коштів, яку вдалося зібрати за такий короткий період часу, була неочікуваною. Рятувальники доклали багато зусиль, щоб допомогти нашим воїнам-захисникам, адже самі добре розуміють і знають, наскільки це важливо у теперішній час.

В. Стрільчук

Read 53 times Last modified on Середа, 24 серпня 2022 13:24

Latest from
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435