Запорізький соловей на Святій землі

http://jerait.com

З початком повномасштабного вторгнення журналіст і пісняр Анатолій Сердюк волонтерив: плів маскувальні сітки, співав у військовому шпиталі та волонтерських центрах, виступав на благодійних акціях «Арт-підтримка», в Запорізькому Центрі журналістської солідарності для медійників з окупованих територій. Але з особистих причин змушений був разом з дружиною виїхати до Ізраїлю, де живе їхня донька.

На святій землі Анатолій продовжив активну волонтерську діяльність для підтримки рідного краю: брав участь у благодійних фестивалях «Диво Перемоги» у передмісті Хайфи та «Українські здибанки» в Рішон-Ле-Ційоні; виступав на міжнародному мітингу «Украдений рік» у Тель-Авіві, співав на новорічних і ханукальних святах в Петах-Тікві й Ашдоді. Разом із шоколатьє Інесою Шаповаловою провів кілька вечорів української кухні і культури, виступав у Тель-Авіві на клубному триб'ют-вечорі української пісні для переселенців.

Свої гонорарні кошти Анатолій регулярно направляє на допомогу Запорізькому військовому шпиталю, волонтерським центрам «Солдатський привал» і «Парасольки», запорізьким прикордонникам та журналістам-переселенцям з ЦЖС.

Зараз, напередодні Дня журналіста, Анатолій Сердюк готує відео звернення, щоб привітати колег з професійним святом.

Наталія Вадимова

http://jerait.com