Благодійність, яка рятує життя

http://jerait.com

Комбінат «Запоріжсталь почав безоплатну передачу медичного кисню до ковідних відділень запорізьких лікарень. Як розповів генеральний директор підприємства Олександр Мироненко, це стало можливим після того, як МОЗ України видав "Запоріжсталі" компанії "Метінвест" Ріната Ахметова реєстраційне свідоцтво на виробництво рідкого кисню для використання його в якості медичного лікарського засобу.

Щомісяця лікарні отримуватимуть близько 450 тонн, і це повністю усуне серйозну проблему нестачі кисню.

Рішення отримати ліцензію для виробництва медичного кисню, щоб допомогти в боротьбі з пандемією COVID-19, на підприємстві прийняли ще наприкінці минулого року. Ажде розуміли, яке важке навантаження відчуває українська система охорони здоров'я. Це був досить довгий і напружений процес, але ми пройшли цей довгий шлях, розуміючи, що в боротьбі в коронавірусом наша допомога буде гостро потрібна людям. 

- Хочу наголосити, бізнес «Запоріжсталі» - це реалізація металу, медичний кисень для нас – не предмет отримання доходу, ми віддаємо його лікарням безкоштовно, в надії, що ця  життєво важлива допомога рятуватиме людей, - зазначив Олександр Мироненко.

За виробництво кисню - як технологічного, так і медичного - на “Запоріжсталі" відповідає повітророзподільну установка ПРУ-60 в киснево-компресорному цеху: тут атмосферне повітря очищають, стискають і поділяють на компоненти.

Принагідно нагадаємо, що "Запоріжсталь" і "Метінвест" спільно з Фондом Ріната Ахметова від самого початку пандемії надають допомогу запорізьким установам охорони здоров'я: медики отримали 15 апаратів ШВЛ, 34 тисячі експрес-тестів і десятки тисяч засобів захисту від COVID-19 .

Також профінансувано будівництво кисневої станції, яка після пуску забезпечить подачу кисню до 172 койко-місць в COVID-відділенні обласної медустанови.

http://jerait.com