Запрошуємо на тренінг

Національна спілка журналістів України запрошує взяти участь у тренінгу «Психологічна безпека журналістів, які висвітлюють війну в Україні», що відбудеться в четвер, 19 травня 2022 року, о 14:00.

Подробнее...

Увага! Оголошено творчий бліц-кокурс!

Творчий патріотичний бліц-конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ  до Дня журналіста  «І серце, і життя віддам за Україну!» проводиться для стимулювання творчості талановитих працівників ЗМІ та відзначення вагомих досягнень у професійній сфері. Конкурс проводиться з 15 травня до 2 червня 2022 року.

Подробнее...

Канал оперативного інформування

У нинішні важкі часи Національна спілка журналістів України намагається максимально допомагати колегам у біді. Про всі ініціативи та можливості щодня інформуємо через сайт НСЖУ та головний наш канал оперативного інформування  - телеграм канал SPILKA news - https://t.me/spilkanews

Подробнее...

Як країні не втратити інформаційну незалежність

Національна спілка журналістів України запрошує на онлайн-конференцію редакторів і журналістів місцевих ЗМІ, яка відбудеться в четвер, 12 травня.

Подробнее...

Увага! Важлива інформація!

НСЖУ збирає заявки від журналістів на отримання захисного спорядження, аптечок першої медичної допомоги. У разі потреби, ви можете заповнити форму за  посиланням: https://bit.ly/3tlEXNl

Подробнее...