Асоціація «Космос» - нове слово в космічній політиці України

Rate this item
(5 votes)

У Києві, в Національній академії наук, відбулися загальні збори «Асоціації високотехнологічних підприємств і організацій України «Космос», яка була створена в квітні цього року.

У «Асоціацію» увійшли 37 учасників, шість Інститутів Національної Академії наук України, три університети Міністерства освіти і науки, Державний концерн «Укроборонпром» та інші.

Учасники зібрання обговорили Декларацію Асоціації та основні напрямки її діяльності, обрали Раду Асоціації, в яку увійшов народний депутат, представник Запорізького науково-виробничого підприємства «Хартрон-Юком» Олександр Романовський. Також, по результатам голосування, запорізький народний депутат був обраний в Комітет космічної політики та законодавства. 

Комітет космічної політики та законодавства Асоціації планує розробити пропозиції для формування концептуальних засад, організувати обговорення змін до Закону України «Про космічну діяльність», а також забезпечити супровід Закону України «Про супутникової навігації» і відповідних підзаконних актів. Комітет спільних проектів в ракетно-космічній сфері має створити моніторинг ринків космічних послуг, обговорити спільну діяльність Місячної бази і космічних апаратів орбітального сервісу, розробити Програму партнерства учасників Асоціації.

У прийнятій Декларації Асоціації «Космос» проголошуються основні напрямки роботи - визначення напрямів і пріоритетів розвитку космічної діяльності в Україні, розвиток партнерства, сприяння взаємодії учасників у спільних космічних проектах, розвиток національного ринку космічних послуг і інтеграція в світовий ринок.

Read 351 times Last modified on Вівторок, 02 жовтня 2018 09:51

Latest from
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435