Комбінат «Запоріжсталь» - місту

Оцените материал
(1 Голосовать)

На території Запорізької обласної інфекційної лікарні відкрито нову потужну кисневу станцію, яка буде забезпечувати киснем 104 ліжка.  Проект її будівництва за свої кошти виконав комбінат «Запоріжсталь». 

Виступаючи на урочистому відкритті цього важливого для міста об’єкту генеральний директор підприємства Олександр Мироненко, зокрема, підкреслив:

- Ми, як соціально-відповідальний бізнес, не могли стояти осторонь тієї ситуації, яка наразі склалася з захворюваністю на коронавірус. Спільно з Фондом Ріната Ахметова і Метінвестом ми з початку пандемії передавали медикам засоби захисту, тест-системи, апарати ШВЛ. Сьогодні знакова подія – нова киснева станція, будівництво якої ми профінансували, повністю готова до роботи в обласній інфекційній лікарні. На початку квітня ми отримали ліцензію і зареєстрували наш кисень як лікарський засіб. Тому ця станція буде безперебійно забезпечуватися киснем «Запоріжсталі» на безкоштовній основі.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух подякував «Запоріжсталі» за швидку і якісну роботу та наголосив, що запорукою перемоги над хворобою є подальша спільна роботи влади, місцевих громад та приватних інвесторів.

- Ситуація з захворюваністю залишається складною. І в цей час, як ніколи, необхідний запуск нової кисневої станції. Без участі соціально-відповідального бізнесу та місцевих громад владі було б набагато важче вирішувати наявні проблеми. Дякуємо медичному і технічному персоналу лікарні, а також усім, хто брав участь у будівництві станції та подарував шанс на одужання сотням хворих, — підкреслив Олександр Старух.

Нагадаємо, в Запоріжжі медичний кисень «Запоріжсталі», ліцензований Міністерством охорони здоров’я як лікарський засіб, отримують сім медичних установ: міські лікарні № 1, 2, 6, 7, 9, міська дитяча лікарня №5 і пологовий будинок №4. Також кисень почали відвантажувати в Хмельницьку, Дніпропетровську область та місто Київ.

Юрій Левченко

Прочитано 1479 раз Последнее изменение Пятница, 23 Апрель 2021 13:58