Версия для печати

Надія в очах

Оцените материал
(10 голосов)

В його очах втома та безутішність, він хотів би забути, але все стоїть перед очима. Та ледь помітний промінь надії все ж проглядає крізь хмари тривоги. Він стійко тримається, але іноді дається взнаки його поранення - два рази осколки влучали у спину, один раз – у груди. Його посмішка, раніше така безтурботна та щира, тепер більш нагадує саркастичну насмішку. Цей тихий, соромв`язливий, з гарними карими очима чоловік – учасник бойових дій на Сході країни.

У п`ятнадцять років, коли Сергій пішов з дому, почалося доросле життя, з усіма її проблемами. У сімнадцятирічному віці він зіткнувся з корупцією і штучними перешкодами у великому спорті. Вже тоді хлопець вирішив для себе, що хоче змінити свою країну. Для цього було потрібно чогось досягати самому. І в підсумку він отримує дві вищі освіти. 

Отримуючи військову освіту, Сергій ніколи б не міг уявити, що йому доведеться застосовувати свої навички на практиці. Чоловік залишив побут і повсякденно-розмірене життя в достатку і спокою заради майбутнього своєї країни. 

Зараз для нього найбільше переважає почуття болю. Біль за недосвідчених бійців, які повертаються до своїх матерів каліками, біль за мирних людей, за загиблих побратимів, за свою державу. 

«Ми живемо в чудовій країні, з великим потенціалом у всьому. В нас прекрасний народ з божевільно-чарівним менталітетом й колосальною історією», - так воїн каже про націю, яку захищає. 

На питання, чому він пішов воювати, захисник України відповідає: «Тому, що я знаю правду».

Він знає болючу правду. Але в його очах – надія. 

Юлия Медовая

Прочитано 916 раз Последнее изменение Вторник, 15 Март 2016 22:53

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Похожие материалы (по тегу)