Санаторій «Березовий гай»чекає на вас!

http://jerait.com

Санаторій «Березовий гай» - дуже популярна та активно відвідувана здравниця комплексу «Миргород-Курорт», відомого в Україні та за кордоном. Локація подобається відпочиваючим прекрасною природою і кваліфікованим уважним персоналом, а терапевтичні процедури благотворно впливають на весь організм людини.

Здравниця спеціалізується на лікуванні захворювань органів травлення, цукрового діабету, та допомагає запобігти різноманітних ускладнень та покращити здоров'я. Санаторій «Березовий Гай» - центр ефективного лікування саме цукрового діабету. Спеціальна програма, розроблена ендокринологами, дає відмінну можливість відновити здоров'я за допомогою цілющих природних джерел, якими багата земля Полтавщини.

Успішних та реальних результатів у лікуванні діабету досягнуто за рахунок ефективного колективного співробітництва НДІ ендокринології імені Комісаренка та німецьких фахівців, застосування методик, які змінили підходи до позбавлення цього захворювання.

Фахівці, створеної в здравниці «Школи цукрового діабету», за сприяння українських та німецьких лікарів, вчать хворих контролювати, правильно оцінювати перебіг хвороби і в домашніх умовах, не побоюючись ускладнень, жити активним та цікавим життям. Сучасне обладнання та нові методики дають позитивний результат у реабілітації. Лікувальне харчування та правильно організовані його  умови - є важливим фактором для хворих з кишковими захворюваннями та цукровим діабетом.

У реабілітаційних відділеннях, де відновлюють здоров'я пацієнтів, хворих на діабет та із захворюваннями щитовидної залози,  надається  кваліфікована допомога з використанням сучасного точного фізіотерапевтичного та діагностичного обладнання.

Прийом мінеральної води «Миргородська», дієтичне харчування, кліматолікування, лікувальна фізкультура, заняття на велотренажерах, бальнеотерапія (лікувальні ванни, душі), торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія,  навчання в «Школі цукрового діабету», лікування в кабінеті діабетичної стопи, стоматологічні послуги – дають неперевершені результати.

Діагностичні обстеження входять у вартість путівки – електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, глікемічний та глюкозуричний профіль, біохімічний аналіз крові, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, реовазографія ніг, капіляроскопія, термографія ніг, консультації окуліста, невропатолога, стоматолога та інших спеціалістів.

Відмінні умови, створені для гостей санаторію, дозволяють їм чудово відпочивати та приділяти час своєму здоров'ю. У корпусах для пацієнтів передбачені номери різного рівня комфортності з усіма зручностями, в яких сучасні меблі, балкон, з якого  можна милуватися красою мальовничої природи  та видами курорту.

Керує цим прекрасним медичним закладом генеральний директор – головний лікар – прекрасний фахівець, кандидат медичних наук Ярослав Андрійович Мандрика.

Телефони для довідок: (05355) 5-21-24, 5-52-65, 5-21-55

Адреса: Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 112

http://jerait.com