Запорізькі журналісти святкували Купала на Кам’яній могилі

http://jerait.com

На своє свято представників Запорізької обласної організації національної спілки журналістів України запросили Запорізькі рідновіри, які славили Купала на Кам'яній могилі.

Прихильники дохристиянських вірувань, а також представники туристичного клубу «Горизонт», а ще учасники велопробігу Запоріжжя -Якимівка- Мелітополь-Запоріжжя, журналісти місцевих видань і чимало пересічних громадян провели обряд святкування величного дохристиянського свята Купала біля визначної історичної пам'ятки.

Обряд провів лідер однієї з громад запорізьких рідновірів Святослав Щербина. На березі річки Молочної поблизу Кам’яної могили прикрашали купальське деревце – дівчата, зав’язуючи різнокольорові стрічки, загадували свої найпотаємніші бажання, палили багаття- стрибали через нього, звільняючись від хвороб і бід, пускали на воду вінки кохання, крутили сонце - палаюче колесо, причащалися від святкового хліба. На ранок пішли на Кам’яну могилу зустрічати світанок.

Вітаючи всіх із одним із головних рідновірських свят року, Святослав Щербина згадав добрим словом воїнів-захисників України і наголосив на необхідності українцям у годину випробувань триматися разом і прагнути своїх джерел.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com