Вітаємо!

http://jerait.com

Правління ЗОО НСЖУ щиро вітає Наталію Кузьменко – голову Запорізької обласної організації НСЖУ з присвоєнням їй почесного звання «Заслужений журналіст України.

Щире слово про колегу говорить ветеран журналістики, голова Наглядової ради Благодійного Фонду «Журналіст Запоріжжя» Микола Бордюжа:

- Для Наталії Кузьменко у журналістському ремеслі немає кордонів і неможливого. Професійний газетяр, телеведуча, керівник прес-служби обласної ради, керівник обласної журналістської організації, ректор Школи молодого журналіста, відомий літератор (з-під її пера вийшло понад 40 книг) – це неповний перелік її творчих навичок .Наталія має ще один дуже важливий талант. Вона – вірний друг і чуйна людина, клопочеться за кожного з колег.

Сама Наталія Кузьменко вважає, що все, що вона робить, цілком звичайно, так живуть і діють журналісти нашого регіону та за його межами. І за визнанням її роботи стоїть підтримка всіх колективів, де вона працювала. А ми, її друзі та колеги, в свою чергу, зичимо Наталці довгих років творчої наснаги, щастя і здоров’я.

 

http://jerait.com