Чим живемо, що плануємо

http://jerait.com

Засідання секретаріату ЗОО НСЖУ вже традиційно розпочалося з прийому журналістів до лав НСЖУ. Трьох «новобранців» делегувала до спілки Мелітопольська первинна міськрайонна організація.

Жваве обговорення викликала пропозиція укласти договори про співпрацю ЗОО НСЖУ з міською та обласною владою у вирішенні найактуальніших проблем з одного боку – території та громади Запоріжжя, з іншого – обласної журналістської організації. Вирішили підготувати проекти таких договорів і після обговорення звернутися до влади з пропозицією про співпрацю.

Затверджено також план роботи на березень та II квартал 2016 року. В ньому, зокрема, передбачено проведення семінару з проблем роздержавлення ЗМІ для редакторів районних газет, творчої зустрічі ветеранів-журналістів з запорізькою співачкою Тетяною Богдановою, проведення масового спортивного свята «Мама, тато і я – спортивна сім’я”, акції «Сільська глибинка», тощо. 

Також за пропозицією голови ЗОО НСЖУ Наталії Кузьменко обговорено стратегію проведення журналістського свята та творчих конкурсів, ситуацію з членськими внесками та передплатою на видання «Журналіст України».

На засіданні секретаріату розглянуте звернення ветеранської організації НСЖУ щодо клопотання про присвоєння звання «Заслужений журналіст України» ветерану журналістики, багаторічному беззмінному відповідальному секретарю ЗОО НСЖУ Майї Мурзіній. Члени секретаріату одноголосно підтримали її кандидатуру на присвоєння почесного звання.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com