Пам'яті колеги

http://jerait.com

21 лютого пішов з життя Матвієнко Олексій Іванович, ветеран журналістики, засновник, видавець і головний редактор газети «Вісті Токмаччини».

Народився Олексій Іванович в селі Новомихайлівка Чернігівського району, в 1948 році. В ньому рано проявився потяг до журналістського творчості. Замітки восьмикласника Олексія Матвієнка частенько стали з'являтися в районній газеті «Колгоспна нива».

Після закінчення середньої школи О.І. Матвієнко працював комсоргом у колгоспі. Відслужив в армії, одержав вищу освіту, був на партійній роботі у своєму рідному Чернігівському районі. Та журналістика владно кликала до себе. Тож, згодом перейшов працювати до районної газети.  Очолював сільськогосподарський відділ, добре знав свій район і його проблеми.

Згодом на запрошення перейшов працювати редактором газети «Кіровець» - найвідомішого в ті часи Токмацького заводу ім. Кірова. Багато років плідної праці віддав рідному заводу і журналістиці.

З 1993 року Олексій Іванович Матвієнко очолив газету «Токмацький вісник». Відтоді був беззмінним керівником, видавцем і головним редактором цієї газети, яка згодом одержала іншу назву – «Вісті Токмаччини». Навіть тривала хвороба не змогла відірвати Олексія Івановича від улюбленого справи.  

За більш ніж 20-річну історію газети, завдяки професіоналізму, йому  вдалося створити незалежне народне видання. У редакції «Вісті Токмаччини» в різні роки працювали і ветерани журналістики, і молоді фахівці, які тільки  стали на професійний шлях. Всі, хто стикався у роботі з Олексієм Івановичем, з вдячністю і повагою згадують талановитого керівника. 

Чесний, принциповий, завжди готовий в будь-якій ситуації підтримати своїх колег, - таким пам'ятатимуть Олексія Івановича Матвієнка колеги-журналісти. Відкритий до діалогу, незалежний, відповідальний - таким він залишиться в пам'яті читачів.

Сумуємо разом з рідними Олексія Івановича, поділяємо біль незворотної втрати.

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com