Служу народу України

http://jerait.com

В прес-центрі «Журналіст» пройшов брифінг з питань прийому громадян на контрактну службу до українського війська та забезпечення соціального і правового захисту контрактників.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю полковник Михайло Логвінов розповів журналістам, що ця робота в області вже розпочалася. Завдання першого кварталу – залучити на контрактну службу 830 військовослужбовців. І в цій роботі військовики розраховують на допомогу журналістів, щоб вони донесли до українців переваги і можливості служби за контрактом. Тим більше, що держава подбала про переконливу мотивацію для військовослужбовців-контрактників

Збільшено розмір їх грошового забезпечення з 1 січня 2016 року – від 7000 грн. і вище, в залежності від військового звання, посади та вислуги років. Контрактникам також передбачена одноразова матеріальна допомога за призовом під час мобілізації, на особливий період, при заключенні контракту від 11 і майже до 14 тисяч грн.

Введено короткостроковий контракт строком на півроку для військовослужбовців, призваних по мобілізації в особливий період, запроваджено присвоєння їм первинного офіцерського звання, особливий порядок призначення на офіцерські посади, тощо. 

Також, нині, під час особливого періоду подовжено вік для прийому на контрактну службу для тих, хто не має обмежень по здоров’ю до 60 років.

Відповідаючи на запитання журналістів, Михайло Логінов зазначив, що разом з набором на службу за контрактом, зберігається змішана система комплектування Збройних Сил України. Тож, робота по призову до війська молоді буде продовжуватись.

Водночас, як зазначив заступник військового комісара, сьома хвиля мобілізації (якщо не виникне особового стану) поки що не передбачається. Ротацію військових в зоні АТО буде проведено саме за рахунок контрактників.

http://jerait.com