Новорічні зустрічі

http://jerait.com

Зустрітися з колегами, згадати рік, що минає, поговорити про творчі здобутки та плани на майбутнє напередодні Нового року вже стало в обласній організації НСЖУ гарною традицією. І місце зустрічі, як говорили герої відомого фільму змінити не можна – прес-центр «Журналіст», бо це теж – складова традиції.

Робить настрій святковим, не зважаючи на труднощі, сама творча аура прес-центру, де відбуваються всі найважливіші події в житті журналістської спільноти.

Новорічні посиденьки провели тут працівники газети «Наше время-плюс», яка переживає зараз важкі часи. Але ми впевнені, в новому році все зміниться на краще, і щиро бажаємо колегам добра і щастя!

А в переддень Нового року на новорічні зустрічі у прес-центрі «журналіст» зібралися ветерани «Радіо Запоріжжя» - одного з найстаріших і найповажніших в українському ефірному просторі.

Згадали друзів, привітали один одного зі святом, поспівали пісень. Були на зустрічі і дотепні жарти, і цікаві конкурси і фотографії на пам’ять і, звичайно ж, новорічні подарунки. За словами самих учасників, новорічні посиденьки подарували їм гарний настрій, оптимізм і наснагу. Бо ніщо так не допомагає наму житті, як підтримка друзів, добрі слова і поділена на всіх радість.

Вони висловили побажання, щоб прес-центр «Журналіст» і надалі триматиме свої двері відчиненими для колег і друзів – і в будні, і в свята. Тримаймося одне одного, колеги, разом ми - сила!

Прийміть щирі вітання з Новорічним святами та Різдвом Христовим! І нехай у вашому житті все буде добре!

http://jerait.com