До захисту України - готові

http://jerait.com

Зустрічі запорізьких медійників з військовиками у прес-центрі ЗОО НСЖУ «Журналіст» стали вже доброю традицією. На них обговорюються найважливіші питання щодо формування Збройних сил України, проведення мобілізації, призову на строкову службу, волонтерського руху.

Постійним учасником таких зустрічей є заступник військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов. Він вбачає у журналістах партнерів і найперших помічників у вирішенні завдань по захисту України, у висвітленні подій в зоні АТО тощо. 

Ось і цього разу відбулася цікава і відверта розмова, в ході якої полковник Логвінов розповів про підсумки трьох черг часткової мобілізації, проведених в нинішньому році. В ході мобілізації військкомати області призвали більше 5 тисяч чоловік. Всього ж, від початку подій на Сході на захист України було мобілізовано 10250 солдатів, сержантів та офіцерів запасу. Практично всі вони гідно проявили себе на службі. 

Хоча, були і поодинокі прикрі випадки дезертирства, і про них полковник Логвінов відверто розповів журналістам. Запоріжці повинні знати, хто і як захищає їх на Сході України.

Відповідаючи на запитання журналістів, Михайло Логінов зазначив, що наступної черги мобілізації, як сказав Президент України, поки що не передбачається, Однак, ми повинні готувати резерв і бути насторожі.

Цьогорік був відновлений призов на строкову військову службу чоловіків призовного віку від 20 до 27 років. В рамках двох призовних кампаній близько півтори тисячі запоріжців поповнили лави Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту. Однак строковиків, навіть якщо доведеться оголошувати часткову мобілізацію, до зони бойових дій відправляти не будуть.

Розповів полковник Логвінов і про відбір кандидатів для військової служби за контрактом. В цій роботі наші земляки доволі активні. При плані 415 контрактників районні та міські комісаріати направили на контрактну службу 494 особи.

Протягом першого кварталу нового року районні та міські військкомати проводитимуть роботу по приписці громадян 1999 року народження до призовних дільниць. На військовий облік буде поставлено близько 8 тисяч юнаків.

Наприкінці зустрічі, відповідаючи на запитання журналістів, полковник Логвінов зазначив, що саме зараз формується, мужніє, виходить на сучасний рівень українське військо, яке добре підготовлене і оснащене сучасною зброєю, яке здатне захистити Україну. Ідопомагає йому у цій нелегкій місії весь наш народ.

http://jerait.com