Різдво на головній площі Запоріжжя

http://jerait.com

Вперше в новій історії міста на площі Фестивальній запоріжці відсвяткували Різдво разом із усім світом. Майже чотири години біля ялинки та вертепу тривала святкова програма.

Заходи з нагоди Різдва Христового проходять в місті за ініціативи Духовної Ради християнських церков Запоріжжя, за підтримки департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОГА та Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів України.

З привітаннями та концертними номерами виступили представники багатьох національно-культурних товариств: німецького «Відродження», татарського «Алтин-ай», грецького «Еллада», польських «Полонія» та ім. А. Міцкевича. Запоріжців вітали палестинці, юдеї, вірмени, болгари, білоруси та представники інших громад, що мешкають в місті. 

Нагадуючи про духовний сенс Різдва, уривки з Євангелія зі сцени прочитав отець Андрій Попов з римо-католицького Храму Бога Отця Милосердного. Він розповів про духовне наповнення свята Різдва.

Діточки з парафії Бога Отця Милосердного показали глядачам вертепну сценку про історію народження Маляти Ісуса. Парафіяни та члени товариства польської культури імені Св. Іоанна Павла ІІ заспівали українські та польські колядки. 

А особливо зацікавили глядачів різдвяні пісні, які виконали члени спілки католицької студентської молоді з Африки – вони славили новонародженого Христа під звуки африканських барабанів-тамтамів. Керівник хору - Алойзіус Чукву - вимушений був змінити місце навчання з Донецька на Запоріжжя через війну. Хор єднає студентів з Нігерії та Танзанії. Молоді люди, що мешкають зараз у Запоріжжі та навчаються в наших вишах, ретельно готували програму виступу й дуже хвилювалися, бо вперше вийшли на велику сцену. 

Різдвяний фестиваль у Запоріжжі на головній площі обласного центру триватиме цілий місяць.

http://jerait.com