НОВА ПРЕМ`ЄРА АНАТОЛІЯ СЕРДЮКА

http://jerait.com

В ДК ЗАЗ співак і композитор, журналіст, Анатолій Сердюк показав чергову, одинадцяту, нову концертну програму "Не залишай мене, любове!". На концерті пролунали двадцять нових пісень Анатолія у незвичних для нашого часу ритмах - вальсу, танго, романсу. Пісні мали великий успіх у публіки, яка вщент заповнила зал і влаштувала овації артистам.

У режисурі концерту було використано театралізацію. За сюжетом, літня пара, яка щойно відзначила золоте весілля, згадує віхи свого подружнього життя: знайомство, кохання, весілля, розлуку, зраду, примирення, повернення. Усе це було показано за допомогою інсценізації пісень, танців, декорацій, відеоряду. У дуеті з Анатолієм співали Ольга Шаталова та Марія Бережна. Дует «Сивина» 75-літніх співаків – подружжя Вікторії та Георгія Сазонових, як актори зіграли ролі головних героїв.

У музичній п’єсі взяли участь студенти 1-го курсу акторського відділення ЗНУ, ансамбль танцю «Вихиляс» Шевченківського Центру дитячої та юнацької творчості, ансамбль бального танцю «Ембрайс», шоу-балет «Санрайз», школа танців «Ритми молодості» ПК «Титан».

Спеціально для прем’єри був випущений однойменний диск із новими піснями. У січні-лютому 2016 р. планується показ концерту на Запорізькому обласному телебаченні.

Прес-цент ЗОО НСЖУ

Фото Бориса Дворного

http://jerait.com