Журналісти "Радіо Запоріжжя" знову стали переможцями Програми малих грантів від ГО "Інтерньюз-Україна"

http://jerait.com

На початку жовтня Запорізьке обласне радіо пройшло черговий відбір для участі у новому в нинішньому році етапі – першій хвилі Програми малих грантів від ГО "Інтерньюз-Україна" серед засобів масової інформації Півдня і Сходу України. Впродовж півтора місяці журналісти "Радіо Запоріжжя" готували передачі за пропонованою організаторами конкурсу тематикою. Цього разу вона стосувалася проблем внутрішньо переміщених осіб, котрі знайшли прихисток в Запорізькому краї.

Учасники проекту підготували серію різнопланових програм, героями яких стали переселенці зі Сходу України і Криму. Вони розповіли слухачам "Радіо Запоріжжя" про те, як адаптувалися на запорізькій землі, як вирішували проблеми зі своїм працевлаштуванням, як соціалізувалися на новому місці та інтегрувалися у життя громади. Зокрема, дехто з переселенців поділився своїм успішним досвідом у відкритті нової справи, а для когось переїзд на запорізьку землю став своєрідним поштовхом для розкриття творчих здібностей.

Загалом для участі у проекті було підготовлено 13 радіопрограм. Серед відзначених експертами творчих доробків конкурсантів були як вже досвідчені журналісти – Оксана Гладій, Людмила Долженко, Анна Крамаренко, Костянтин Мороз, так і їхні молоді колеги –Євгенія Мережинська, Олександра Давиденко, Ганна Кулькова, Маргарита Галіч. 

-Для журналістів "Радіо Запоріжжя" чергова участь у Програмі малих грантів стала новим поштовхом для створення таких передач, які б були цікавими та актуальними для широкої аудиторії слухачів. Прикметно, що більшість програм, підготовлених в рамках цього проекту, згодом прозвучать в ефірі ФМ радіо філії Національної телекомпанії України "Донецька регіональна дирекція", яке вже з грудня 2015 року почало вести мовлення на тимчасово окуповану територію Донбасу, - розповіла координатор Програми , член Секретаріату обласної організації НСЖУ Людмила Долженко. 

А журналісти "Радіо Запоріжжя" готують наступні передачі для участі вже у другій хвилі Програми малих грантів від ГО "Інтерньюз-Україна", тематика якої також повя`зана із соціалізацією внутрішньо переміщених осіб, як дорослих, так і дітей, у життя нових громад.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com