Пам’яті колеги

http://jerait.com

На 79 році вихор життя забрав у Вічність людину, яку добре знає телевізійний глядач, - члена Національної спілки журналістів України, легенду запорізького телебачення - ЛЮДМИЛУ СЕМЕНІВНУ ТАРАСЕНКО.

Вона одна із тих, хто стояв у джерел створення нового альтернативного засобу масової інформації в Запорізькій області - ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

Пані Людмила була зразком відданого служіння своїй справі, яка стала її долею. За участю ЛЮДМИЛИ СЕМЕНІВНИ вийшли в ефір десятки програм про героїв праці, театральних вистав, актуальних репортажів, сюжетів. Вона в числі тих журналістів, хто готував прямі включення на центральний канал колишнього Союзу, Інтербачення, передачі для Українського телебачення.

ЛЮДМИЛА ТАРАСЕНКО - майстер слова, яке завжди пробуджувало від духовної сплячки, кликало у вир добрих справ заради людей. Журналіст високого професійного гарту. Небайдужа до всього, що цікавило глядача.

ЛЮДМИЛА ТАРАСЕНКО нагороджена численними грамотами та дипломами. Має Диплом «Золоте перо» обласного відділення Спілки журналістів України, відзначена значком «Відмінник телебачення та радіомовлення».

У пам’яті колег ЛЮДМИЛА СЕМЕНІВНА ТАРАСЕНКО залишиться людиною, котра відчувала пульс часу, в якому жила. Щира, відверта, з надійним моральним стержнем в душі, котра прагнула нести людям «добре, вічне».

Світла пам’ять… Щирі співчуття рідним.

http://jerait.com